Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Chmielno - Wczasy u Bogusi

83-333 Chmielno ul. Akacjowa 28

(58) 684-22-04

Proponujemy Państwu dwa nowe mieszkanka wakacyjne z widokiem na chmieleńskie jeziora, składające się z dwóch pokoi, łazienki i w pełni wyposażonej kuchni. Do dyspozycji gości m.in. ogród z kominkiem, meble ogrodowe, łódź wiosłowa, parking na terenie posesji, konwersacje w języku Kaszubkim

Chmielno - Wczasy u Bogusi