Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Chmielno Zawory - Pensjonat Tamowa

83-333 Chmielno Zawory

(58) 684-25-35, 606-765-355

Pensjonat oferuje swoje podwoje przez cały rok. W Pensjonacie do dyspozycji gości 4 dwupoziomowe apartamenty (3 - 6 osobowe), bar oraz sala bankietowa, bilard, sauna. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem. Obok Pensjonatu mieści się dodatkowy budynek z 5 pokojami gościnnymi (2 - 4 osobowe). Pokoje posiadają własne łazienki. Pod pokojami znajdują się garaże do wynajęcia

Chmielno Zawory - Pensjonat Tamowa